Servis İletişim 0533 464 40 57
Sondaj Kuyu Görüntüleme

Sondaj Kuyu Görüntüleme Servisi

Hali hazırda bulunan kuyuların içindeki su miktarı, temizliği ve jeolojik yapıları ile bilgi sahibi olmak gerekmektedir. Genel olarak sondaj çalışması yapıldıktan sonra tahmini bir hesaplama ile kuyudaki su miktarı ve temizlik durumu gözlenmektedir ve sondaj firmaları da bu şekilde çalışmaktadır. Fakat çağımızın getirdiği yenilikler ile sondaj kuyuları hakkında daha fazla bilgi sahibi olunabiliyor. Sondaj kuyu görüntüleme kuyu kameraları ile mümkün hale gelmiştir. Biz de Sondaj Kuyusu olarak çağın getirtiği yenilikler ile müşterilerimize daha fazla hizmeti kaliteli bir şekilde sunmak için 200 metreye kadar görüntü alabildiğimiz sondaj kameralarımız ile mühendislerimizin ve teknik ekibin açılan kuyularla ilgili su miktarı, kuyunun hijyenik durumu, jeopolitik yapısı ve diğer önemli bilgileri müşterilerimizin talepleri doğrultusunda yerine getiriyoruz.


Derin Kuyu Kamera Hizmetimiz İle Gelen Yenilikler

Genellikle kuyular açıldıktan 1 sene sonra kullanıma bağlı olarak debi düşüklüğü, pis su pompalama ve istenmeyen bakterilerin çoğalması gibi su kalitesindeki olumsuz değişiklikler, dalgıç pompanın verimli ya da hiç çalışmaması ve kuyu içindeki çöküntüler gibi sıkıntılar yaşanabilmektedir. Bu gibi durumlarda kuyudaki problem tam olarak anlaşılmamak ile birlikte kuyu temizliği ya da dalgıç pompa servisi gibi hizmetlerden faydalanmanız gerekmektedir. Kamera sahibi olmayan servisler size fazladan maliyet ve ekstra zaman ile daha kısa sürede çözülebilecek olan sorunların uzamasına sebep olabilmektedir. Sahip olduğumuz derin kuyu kameraları ile sorunu anında tespit edip kuyunuzdaki sıkıntıyı dakikalar içerisinde çözerek siz değerli müşterilerimize uygun fiyatlar ile kaliteli hizmeti birleştirerek sağlıklı kuyuların sürdürülebilirliği konusunda destek vermekteyiz.


Siz de bizimle hemen iletişime geçerek ihtiyacınız olan hizmete Sondaj Kuyusu farkıyla erişebilirsiniz.


Sizlere Sunduğumuz Hizmetler
Sondaj Kuyu Kamerası ile Derin Kuyu Görüntüleme Servisimiz Sizlere Sağlıklı ve Sürdürebilir Kuyular Sunmaktadır, Kaliteli Hizmet İçin Hemen İletişime Geçin.
Bu Hizmetimiz İçin Servis Bölgelerimiz
Servis Puanımız

Derecelendirilmemiş

Yorumlar
Henüz Yorum Bırakılmamış, İlk Yorumu Siz Bırakabilirsiniz.
Aldığınız Hizmetten Memnun Musunuz ?
Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif
Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama
Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Puanlama
Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Puanlama Puanlama
Puanlama Pozitif Puanlama Puanlama Puanlama Puanlama